Předvánoční setkání podnikatelů z Havířova

Centrum pro podporu podnikání a zaměstnanosti v Havířově zve místí podnikatele a živnostníky na předvánoční společné setkání, jehož cílem je propojit místní podnikatelskou komunitu a představit jí akce, které Centrum pro ně v roce 2020 připravuje. Toto setkání se uskuteční ve dvou termínech, a to 20.12.2019 dopoledne od 9,00 do 11,00 nebo ve večerních hodinách od 18,00 do 20,00. Coffebreak zajištěn.

Cílem setkání bude krátké představení projektů a akcí, které se budou v roce 2020 organizovat, speciálně pro živnostníky, freelancery a podnikatele působící v Havířova a v jeho okolí.

  • Dozvíte se, co pro vaše podnikání může udělat hospodářská komora.
  • Budete mít možnost seznámit ses přípravou podnikatelských snídaní a zapojit se do nich.
  • Dozvíte se, jak se o Vaší podnikatelské činnosti můžou dozvědět lidé z Havířova.
  • Seznámíte se s projektem, který se více jak 2 roky budoval pro podnikající z Havířova a získáte přístup k více jak 10 000 lidí žijícím v Havířově, které budete moci oslovit.
  • Díky propojení Vašeho podnikání s Centrem pro podporu podnikání a zaměstnanosti, se o vás dozví i další firmy a můžete získat nové zakázky.

Přineste si na setkání své vizitky či letáčky. Plánujeme v roce 2020 vytvořit databázi podnikajících a nabízet Vaše zboží či služby lidem v Havířově. Máte-li nějaké produkty, které vyrábíte, přineste do Centra den před tím, abychom mohli připravit prezentaci toho, co děláte. Uvítáme na setkání firmy, které něco vaří, pečou či prodávají a přinesou své produkty na ochutnání. Nebo přineste to, co teď pečete na advent a přiložte k tomu své vizitky. Káva a čaj je zajištěna, ale něco na zub oceníme.

Setkání proběhne v tomto duchu

  • 15 min – představení Centra pro podporu podnikání a zaměstnanosti a aktivit, které pro podnikající v Havířově a okolí připravujeme.
  • 10 min – praktické rady pro podnikající v Havířově a možnosti spolupráce s Okresní hospodářskou komorou Karviná.
  • 90 min – volné diskuze, představení se navzájem u kávy a čaje

Počet míst je omezen na MAX 20 osob. Proto je nutné přihlásit se přes formulář. Uveďte ve formuláři, zda plánujete přinést své prezentační materiály a zda přinesete něco ze svých produktů k jídlu.